HHMDS is a Master Franchisee of a leading International Hotel Brand: “CONTINENT WORLDWIDE HOTELS”.

INSTAGRAM

 

+91 769611955

[email protected]

Feedback
Book A Room

I właśnie tam kończy się moja komedia shtick i zaczyna się prawdziwy żart, czyli sama woda alkaliczna.

Ale musisz doskonalić swoją zdolność do odrzucenia dodatkowego ciasteczka, aby odmówić drugiego wkładu tego gazowanego napoju bezalkoholowego. Jeśli musisz użyć słodzika, wybierz słodzik z pozytywnymi recenzjami ekspertów, takich jak Stevia, która ma zasadniczo zero węglowodanów.

Czy ćwiczysz regularnie? Regularne ćwiczenia mogą zmniejszyć szanse na rozwój cukrzycy o 40–60%. Spróbuj około 150 minut spaceru w tygodniu, a jeśli chcesz być obolały następnego dnia, wybierz koszykówkę lub piłkę nożną i baw się na podwórku lub w parku.

Te zmiany stylu życia są Kluczowe dla zapobiegania cukrzycy i podjęcia wyzwania dbania o siebie jest warte wysiłku. Jak każda zmiana stylu życia lub diety, na początku może się to wydawać trudne, ale po pewnym czasie będziesz prowadzić przykład.

W ten sposób możesz po prostu uratować swoje życie i być może życie Osoby wokół ciebie.

Jakie są twoje zdanie na temat zapobiegania cukrzycy? Masz coś jeszcze, kogo chciałbyś się podzielić? Daj mi znać w komentarzach poniżej!

Wiemy, że nie spożywamy dużych ilości cukierków i lodów przez cały dzień. Więc gdzie jest problem?

Cóż, jest w ukrytych, dodanych cukrach, na które musisz uważać.

Te cukry są sprytnie pochowane w żywności, które są sprzedawane jako zdrowe, ale Te pokarmy nie mogą być dalej od zdrowego.

 • Spis treści

 • 1. Smak jogurtu
 • 2. Soki owocowe
 • 3. Napoje sportowe
 • 4. Napoje energetyczne
 • 5. Sos azjatycki
 • 6. Opatrunki sałatkowe
 • 7. Płatki owsiane
 • 8. Koktajle
 • 9. Suszone owoce

1. Smak jogurtu

Nie mogę nie zauważyć, jak puste półki sklepowe stają się w dowolnym momencie Yoplait 10 za 10 USD. Może mieć sporo kalorii i cukru.

Jeden lub dwa z nich czasami nie jest wielką sprawą, ale wiele osób uważa, że ​​kalorie z takich żywności się nie liczą.

Tak i należy wziąć pod uwagę, gdy planujesz posiłki.

2. Soki owocowe

Wszyscy wiemy, że soda zawiera szokującą ilość cukru, ale tylko woda pitna może stać się nudna. Możesz mieć ochotę sięgnąć po sok owocowy, aby ugasić kubki smakowe. Chociaż prawdopodobnie wydaje się to dobrym pomysłem, ponieważ masz owoce, soki owocowe mogą być wyjątkowo wysoko w kalorii.

W niektórych przypadkach porcja soku owocowego może mieć tyle kalorii, jak porcja napojów gazowanych .

3. Napoje sportowe

Napoje sportowe są świetne na czas, gdy ćwiczysz przez długi czas (szczególnie ponad 70 minut), ale nie jest tak dla większości z nas.

Zdecydowana większość osób, które piją napoje sportowe, jest siedzący siedzący lub nie wykonuje treningu, który im uzasadnia.

Chociaż dobrze jest je umiarze, mogą być stosunkowo wysokie w kalorii.

Na szczęście istnieją firmy takie jak Nuun, które oferują musującą opcję ze wszystkimi witaminami i minerałami, których potrzebujesz minus dodane cukry.

4. Napoje energetyczne

Jak słodko jest? Badania stwierdzają, że napoje energetyczne, takie jak Redbull, pełne oryginał przepustnicy, sobe adrenaliny i sklepienie są tak samo pełne cukrów, jak popularne napoje sportowe.

Te cztery napoje energetyczne około 45 g cukru lub Około 11 łyżeczek, na 12 uncji.

5. Sos azjatycki

Kto co jakiś czas nie lubi dobrego chińskiego wynos jest w codziennych potrawach na wynos.

Chociaż od czasu do czasu jest to dobrze jeść chińskie jedzenie, słynie z dużej ilości cukru. Można jeść ponad 50 gramów cukru tylko z sosów w średnim lub dużym posiłku z azjatyckiej restauracji, takiej jak Panda Express.

6. Opatrunki na sałatkę

Opatrunki na sałatkę są tym, co tworzą sałatkę. Bez nich jest to tylko garść surowych warzyw.

, ale można również przesłuchać. Jeśli nie zwracasz uwagi na rozmiary porcji, łatwo jest uzyskać znacznie więcej kalorii, niż się targowałeś.

7. Oatmeal

To ekscytujące zobaczyć łańcuchy fast food, takie jak Panera i McDonald’s Próby oferowania zdrowych opcji, takich jak płatki owsiane w ich menu. Ale nie są to tylko płatki owsiane.

McDonald’s płatki owsiane jest smakowe zarówno owocowym, jak i klonowym syropem z 32 g cukru na malutką porcję.

To nie koniec świata , ale jeśli zamówisz dwie porcje, bardzo szybko składa się z wielu kalorii.

8. Koktajle

koktajle to kolejna pułapka, w której ludzie nieświadomie wpadają.

Plepiesz się po plecach, aby wybrać koktajl mieszany owoc

Jeśli spojrzysz na sok Jamba, jeden z najpopularniejszych łańcuchów koktajli, mały koktajl z jagód bananowych ma 60 g cukru i sporą liczbę kalorii.

koktajle nie są złe , ale mogą być bardzo wysokie w kalorii.

9. Suszone owoce

suszone owoce to jedno z tych potraw, które większość ludzi bardzo trudno jeść z umiarem.

Częścią tego jest to, że jest pyszne.

Ale rozmiary porcji są również małe i zwykle zajmuje nam trochę czasu, aby zacząć się pełnić po zjedzeniu.

Nietrudno jest wypolerować duże pudełko rodzynków lub kandyzowanego mango.

Jednak tak długo, jak kontrolujesz swoje porcje, dobrze jest jeść z umiarem.

Nie zakładaj, że coś jest zdrowe, ponieważ reklama wspomniała o zmniejszeniu cukru.

Przeczytaj etykiety żywieniowe i zrozum listy składników, aby dokładnie wiedzieć, co napędza lub zaszkodzi Twojemu ciału.

Twoja talia z pewnością podziękuje mózgu za dokonanie tylko kilku wykształconych wyborów.

Jakie są Twoje zdanie na temat żywności o wysokiej zawartości cukru? Masz coś jeszcze, kogo chciałbyś się podzielić? Daj mi znać w komentarzach poniżej!

Udostępnij ten obraz na swojej stronie

Prawdopodobnie wiesz, że woda pitna jest dla Ciebie dobra.

Prawdopodobnie znasz również odwodnienie jest dla ciebie zły i prawdopodobnie słyszałeś, że powinieneś pić wodę często przez cały dzień i popełnić błędy po stronie picia nieco więcej niż czujesz się konieczne niż mniej.

i prawdopodobnie tu jesteś tutaj Ponieważ słyszałeś, że zamiast pić nudną chłopską wodę, powinieneś skorzystać z cudownych korzyści zdrowotnych wynikających z wody alkalicznej, w tym. . .

 • Mniej stresu zapalnego i stresu oksydacyjnego w ciele
 • Lepsze nawodnienie
 • Efekty przeciwstarzeniowe
 • Utrata masy ciała
 • Mniej bólu stawów i mniej bólu głowy
 • Niższe ryzyko raka, zmęczenia, nieszczelnego jelit, osteoporozy i zasadniczo każda inna dolegliwość
 • Więcej energii, napędu i witalności
 • i więcej

W rzeczywistości, według niektórych samozwańczych ekspertów H20 szylujących wodę alkaliczną, nigdy nie powinieneś pić nic oprócz wody o wysokiej ph.

Aby to zrobić, wszystko, co musisz zrobić, to rozwidlić kilka wielkich, aby uzyskać urządzenie, które wykorzystuje proces zwany jonizacją (w zasadzie magia) do przekazywania toksycznej wody kranu w superhydrującą, walkę z zapaleniem, życie- Dając Elixirowi „oni” nie chcą, żebyś wiedział.

Jeśli czujesz się niekomfortowo z tą ceną, patrzysz na to w niewłaściwy sposób. Pomyśl tylko o tym, ile pieniędzy twoje dziewicze zdrowie zaoszczędzi Ci na dłuższą metę.

Kiedy twoi przyjaciele i rodzina zaczynają spadać jak muchy z powodu chorób serca, cukrzycy, raka i tym podobne, ty ” Zamierzam podskakiwać z radości od jednego do następnego, jakbyście przełknął gwiazdę z Super Mario.

Więc prawdziwe pytanie brzmi: jak nie możesz sobie pozwolić na zakup ode mnie maszyny do czarów wodnych Które otrzymam 50% prowizji sprzedaży?

Co to jest? Chcesz wiedzieć, czy istnieją jakieś naukowe dowody na te twierdzenia?

Oczywiście istnieją dowody naukowe. Nie patrz na to, ale 97% naukowców wodnych zgadza się ze wszystkim, co właśnie powiedziałem. Czy to będzie to gotówka lub kredyt?

i właśnie tam kończy się mój komediowy shtick i zaczyna się prawdziwy żart, czyli sama woda alkaliczna. Ponieważ krótka historia jest nonsensem. Wszystko.

6:59 – Co to jest woda jonizowana?

10:22 – Dlaczego ludzie piją wodę alkaliczną i jonizowaną?

18:39 – który spopularyzował dietę alkaliczną i picie?

20:24 – Czy woda jonizowana jest dla ciebie lepsza?

21:25 – Co robi dla ciebie jonizowana woda?

wspomniane w programie:

Legion Triton

Co myślisz o tym odcinku? Masz coś innego do podzielenia się? Daj mi znać w komentarzach poniżej!

+ Referencje naukowe

 • Pittman, R. N. (2011). Układ krążenia i transport tlenu. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/nbk54112/
 • Me, M., KJ, S., & amp; SM, S. (2001). Systemowe i lokalne skutki długoterminowej ekspozycji na alkaliczną wodę pitną u szczurów. International Journal of Experimental Pathology, 82 (4). https://doi.org/10.1111/j.1365-2613.2001.iep0082-0213-x
 • Watanabe, T. (1997). Wpływ jonizowanej wody alkalicznej na aktywność heksokinazy erytrocytów szczura i mięśnia sercowe. Journal of Toxicological Sciences, 22 (2), 141–152. https://doi.org/10.2131/jts.22.2_141
 • Lendowski, L., Färber, H., Holy, A., Darius, A., Ehrich, B., Wippermann, C. , Küfner, B., & amp; Exner, M. (2015). Przypadkowe zanieczyszczenie niemieckiej wody pitnej z wodorotlenkiem sodu. International Journal of Hygiene and Environmental Health, 218 (3), 366–369. https://doi.org/10.1016/j.ijheh.2015.01.006
 • Kulthanan, K., Nuchkull, P., & amp; Varothai, S. (2013). PH wody z różnych źródeł: przegląd zalecenia dla pacjentów z atopowym zapaleniem skóry. Asia Pacific Allergy, 3 (3), 155. https://doi.org/10.5415/apallergy.2013.3.3.155
 • Wright, M. E., Michaud, D. S., Pietinen, P., Taylor, P. R., Virtamo, J., & Amp; Albanes, D. (2005). Szacowane ryzyko pH moczu i raka pęcherza pęcherza w kohorcie palaczy płci męskiej (Finlandia). Przyczyny i kontrola raka, 16 (9), 1117–1123. https://doi.org/10.1007/S10552-005-0348-9
 • Fenton, T. R. i amp; Huang, T. (2016). Systematyczny przegląd związku między obciążeniem kwasu dietetycznym, wodą alkaliczną i rakiem. BMJ Open, 6 (6), E010438. https://doi.org/10.1136/bmjopen-2015-010438
 • Mostert, M., & amp; Bonavia, A. (2016). Ketoacidoza głodu jako przyczyna niewyjaśnionej kwasicy metabolicznej w okresie okołooperacyjnym. American Journal of Case Reports, 17, 755–758. https://doi.org/10.12659/ajcr.900002
 • Trachtenbarg, D. E. (2005). Ketoacidoza cukrzycowa. W American Family Phician (t. 71, wydanie 9, s. 1705–1714). https://doi.org/10.7326/0003-4819-152-1-201001050-01001
 • Fritz Bischoff, W. D. Sansum, M. Louisa Long, M. M. D. (n.d.). Wpływ spożywczych kwaśnych i alkalicznych posiłków popiołu na równowagę kwasowo-zasadową człowieka | The Journal of Nutrition | Oxford Academic. Pobrano 17 lipca 2020 r. Z https://academic.oup.com/jn/article-abstract/7/1/51/4725672?RediCedFRS.=PDF
 • Lee Hamm, L., Nakhoul, n ., & amp; Hering-Smith, K. S. (2015). Homeostaza kwasowa. Clinical Journal of American Society of Nephrology, 10 (12), 2232–2242. https://doi.org/10.2215/jjn.07400715
 • Fenton, T. R., & amp; Lyon, A. W. (2011). Równowaga mleka i kwasowo-zasadowa: proponowana hipoteza w porównaniu z dowodami naukowymi. Journal of the American College of Nutrition, 30 (5 Suppl 1), 471S-475S. https://doi.org/10.1080/07315724.2011.10719992
 • Gerry K. Schwalfenberg. (n.d.). Dieta alkaliczna: Czy istnieją dowody na to, że dieta alkaliczna PH przynosi korzyści zdrowiu? Pobrano 17 lipca 2020 r. Z https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/pmc3195546/
 • Berkey. (n.d.). Jaki jest poziom pH wody? W przypadku kran, czystej lub filtrowanej wody. Pobrano 17 lipca 2020 r. Z https://theberkey.com/blogs/water-filter/why-ph-level-in-your-water-matters
 • Rada systemów wodnych (WSC). (2007). Informacje o WellCare® na temat pH w wodzie pitnej Wellcare ® Informacje o pH w wodzie pitnej. www.wellcarehotline.orgu
 • „Czy możesz polecić książkę dla…?”

  „Co teraz czytasz?”

  ” Jakie są twoje ulubione książki? ”

  Często zadawano mi tego rodzaju pytania, a jako zapalony czytelnik i wszechstronny bibliofile, zawsze chętnie zobowiązuję się.

  Lubię również zachęcać ludzi do czytania w jak największym stopniu, ponieważ wiedza przynosi korzyści, podobnie jak zainteresowanie złożone. Im więcej się uczysz, tym więcej wiesz; Im więcej wiesz, tym więcej możesz zrobić; Im więcej możesz zrobić, tym więcej okazji musisz odnieść sukces.

  Z drugiej strony, uważam również, że nie ma nadziei dla osób, które nie są wiecznymi uczniami. Życie jest przytłaczająco złożone i chaotyczne, a powoli dusi i pożera leniwe i ignoranckie.

  Więc jeśli jesteś robakiem w poszukiwaniu dobrych odczytów, lub jeśli chcesz dostać się do nawyk czytania, ten klub książki dla ciebie.

  Pomysł tutaj jest prosty: co tydzień podzielę się książką, którą szczególnie mi się podobało, dlaczego mi się podobało, oraz kilka moich kluczowych wynos z tego.

  Utrzymam również krótkie i słodkie, abyś mógł szybko zdecydować, czy książka prawdopodobnie nie będzie twojej alei, czy nie.

  Jeśli już przeczytałeś Książka, którą polecam lub mam własną rekomendację do podzielenia się, nie wstydź się! Upuść komentarz poniżej i pozwól mi – a reszta z nas „książka klubów” – Wiesz!

  Wreszcie, jeśli chcesz zostać powiadomiony, gdy nowe zalecenia zostaną na żywo, wskocz na moją listę e -mail i ty ” Uzyskaj każdą nową ratę dostarczoną bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

  Dobra, przejdźmy do książki w tym tygodniu: Benjamin Franklin – Amerykańskie życie Waltera Isaacsona.

  Chcę tego

  • Amazon
  • Amazon UK

  Jeśli spojrzysz na nawyki czytania niezwykle sukcesu, zauważysz, że wiele z nich spędza dużo czasu na czytaniu biografii i autobiografii .

  Na przykład najlepszy projektant Nike i przedsiębiorca d’ayne Edwards przypisuje wiele jego mało prawdopodobnego sukcesu zawodowego biografii Jackie Robinsona, która zainspirowała go do znoszenia wielkich trudności.

  Elon Musk Wielokrotnie mówił także o swojej miłości do biografii genialnych wynalazców i przedsiębiorców, w tym Howard Hughes, Albert Einstein, Nikola Tesla i, odpowiednio, Benjamin Franklin.

  Istnieje Seve RAL Powody, dla których ten rodzaj literatury jest tak popularny wśród przewagi.

  Najpierw my, ludzie, kochamy dobre historie, a jeśli ktoś ma książkę poświęconą jego życiu, szanse na to, że mają niezwykłe i Fascynująca historia do opowiedzenia.

  Po drugie, biografie są najwyższą literaturą samodoskonalenia, ponieważ zapewniają ci szeroko zakrojone, surowe i niefiltrowane informacje, które w przeciwieństwie do wcześniej strawionego kostki. W przeciwieństwie do większości książek samopomocy, biografie nie przedstawiają starannie stworzonych argumentów, które mają sprzedać ci konkretne pomysły, strategie lub ideologie-pokazują rzeczywiste wyniki bardzo różnych paradygmatów myślenia i życia, które możesz Następnie oceń i przeanalizuj, aby sformułować własne wysoce indywidualne lekcje i na wynos.

  W ten sposób biografia to „wybierz własną przygodę” i może rezonować na bardzo różne sposoby z każdym czytelnikiem .

  Porozmawiajmy o książce z tego tygodnia, która jest powszechnie uważana za ostateczną biografię Benjamina Franklin, oraz książkę, która znajduje się na listach „musi czytać” wielu znaczących osób.

  Bardzo mi się podobało z kilku powodów:

  Najpierw jestem fanem Isaacson. Jest nie tylko wybitnym badaczem, pisarzem i gawędziarzem, ale od dziesięcioleci pracował także, aby doskonalić swoje rzemiosło i stać się jednym z najważniejszych biografów naszych czasów. że Franklin był człowiekiem, który warto modelować na wiele sposobów. To skinatrin ile kosztuje, co mówiło mi najbardziej, to jego intensywna ciekawość, staranność, wytrwałość, praktyczność, beztroska, sympatia i nieustępliwa dążenie do poprawy zarówno jego życia, jak i życia innych.