HHMDS is a Master Franchisee of a leading International Hotel Brand: “CONTINENT WORLDWIDE HOTELS”.

INSTAGRAM

 

+91 769611955

[email protected]

Feedback
Book A Room

Istnieje cały zestaw zasad i manier, które łączą się z tym.

Nie ma wątpliwości, że kofeina stymuluje układ nerwowy, co powoduje wielką czujność i zmniejszenie zmęczenia. Wpływ partnera na wagę i utratę tłuszczu będzie prawdopodobnie stosunkowo niewielki – szczególnie w porównaniu z wpływem wyborów dotyczących żywności i ruchu. Podobnie oczekuj jedynie przyrostowego wpływu na wyniki sportowe. Może pomóc ci pójść trochę dłużej lub poruszać się trochę szybciej, ale kolega nie zmieni weekendowego joggera w Olympic Runnera.

Jak kofeina wpływa na ciało

kofeina nie jest uzależniająca w prawdziwym sensie Słowa, ale jest to tworzenie nawyku. Jeśli regularnie pijesz kofeinę, twoje ciało będzie przyzwyczajenie się do jej skutków. Możesz poczuć, że nie możesz się obudzić rano, dopóki nie masz pierwszego kubka. Jeśli zostaniesz pozbawiony zwykłej poprawki kofeiny, możesz rozwinąć tymczasowy ból głowy. Jeśli próbujesz rzucić kofeinę, zalecam stopniowe odstawienie odstawienia się, aby zminimalizować wszelkie nieprzyjemne skutki uboczne.

Długotrwałe stosowanie kofeiny wydaje się mieć efekty neuroprotekcyjne, zmniejszając ryzyko demencji, choroby Alzheimera i Parkinsona.

Z drugiej strony zwykli konsumenci przyzwyczaili się również do efektów moczopędnych kofeiny. W przeciwieństwie do popularnej wiedzy, picie napojów kofeinowych, takich jak kawa i herbata, nie odwadnia się, jeśli pijesz je regularnie. Wydaje się, że długotrwałe stosowanie kofeiny ma również efekty neuroprotekcyjne, zmniejszając ryzyko demencji, choroby Alzheimera i Parkinsona.

Powiązane: Czy kofeina jest dla ciebie zła?

Podobnie jak różne owoce i Warzywa mają różne profile składników odżywczych, kawę, herbatę, partner i inne napoje stymulujące, z których każdy zawiera unikalne fitochemikalia, które mogą oferować wyraźne korzyści. Ale podobieństwa są większe niż różnice. Możesz trzymać się swojego ulubionego pojazdu dostarczającego kofeinę lub zagrać na boisku.

lub możesz całkowicie powstrzymać się od głosu. Wiele związków przeciwutleniaczy i innych związków walczących z chorobami występującymi w kawy, herbaty i partnerze można również uzyskać z nietymulujących owoców i warzyw-w szczególności jabłek, jagód, winogron, szparagów, czosnku, cebuli i szpinaku.

Czy istnieje ryzyko picia Yerba Mate?

Mate Liście są tradycyjnie wyleczane nad drewnianym ogniem, nadając mu lekko zadymiony smak. Jest to podobne do procesu używanego do tworzenia herbaty Lapsang Souchong. Niestety, dym nadaje również wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne (WWA), związki rakotwórcze obecne w innych wędzonych pokarmach i grillowanych mięsach. Bardzo wysokie spożywanie partnera (lub, w tym przypadku, wędzona żywność lub mięso grillowane) może zwiększyć ryzyko raka z powodu zwiększonej ekspozycji na WWA.

Powiązane: czy grillowane mięso powoduje raka?

?

Niektóre badania powiązały wysokie spożycie partnera (lub herbaty) ze zwiększonymi wskaźnikami nowotworów doustnych i przełyku, ale może to mieć więcej wspólnego z temperaturą napojów niż z narażeniem PAH. Wydaje się, że picie bardzo gorących płynów zwiększają ryzyko raka jamy ustnej i żołądka. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które lubią twoją kawę, herbatę lub kolegę na gorąco, możesz zacząć pozwolić im się trochę ochłodzić, zanim je wypili.

Jeśli jesteś jedną z tych osób którzy lubią kawę, herbatę lub kolegę na gorąco, możesz zacząć nieco się ochłodzić przed ich wypięciem.

Nadmierne spożycie kofeiny (od partnera lub innego źródła) może prowadzić do nieprzyjemnych objawów Jak drażliwość, bezsenność lub fizyczne drżące. A tolerancja ludzi na kofeinę różni się znacznie. Dla niektórych nawet niewielka ilość kofeiny powoduje nieprzyjemne efekty. Inni mogą bez problemu spożywać całkiem sporo kofeiny.

Zawartość kofeiny Yerba Mate jest mniej więcej w połowie czarnej herbaty i kawy, z kawą na najwyższym poziomie. Jeśli jesteś nowy w Mate lub jakikolwiek napój kofeinowy, zacznij od niewielkiej ilości, aby zobaczyć, jak to wpływa, a następnie stopniowo zwiększ. Kolega gotowa (spójrz w pobliżu mrożonej herbaty w puszkach). Lub możesz warzyć własne. Tradycyjną metodą jest wlanie prawie do góry wody na liście i stroma przez kilka minut. Herbata jest następnie napięta i podawana na gorąco lub zimno, z dodaniem słodzika lub bez niego.

Jeśli chcesz być naprawdę tradycyjny, będziesz chciał warzyć swojego partnera w tykwę i popijaj go Specjalna metalowa słoma z filtrem na jednym końcu. Mate może być również dzielone jako rytuał przyjaźni lub gościnności. Istnieje cały zestaw zasad i manier, które łączą się z tym.

Jak smakuje Yerba Mate?

Wiele osób opisywałoby Yerba Mate to nabytego smaku. Dodany cukier lub miód może uczynić go bardziej smacznym, chociaż nieco nieco przesunęcza zdrowie. Ale założę się, że nie kochałeś też swojego pierwszego łyka kawy, zwłaszcza jeśli próbowałeś go czarnego. nieruchomości. Ale biorąc pod uwagę ich trwałą popularność, przyjemne lub użyteczne skutki kofeiny muszą więcej niż zrekompensować każdą początkową awersję.

o autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel jest certyfikowanym licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą jednego z najbardziej rankingowych podcastów iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

W zeszłym tygodniu Brock Armstrong wprowadził nowego gospodarza podcastu Get-Fit Guy, dr Jonathan Su. W tym odcinku dwa miłośnicy fitness omawiają optymalizację wydajności, trendów fitness oraz najlepszego sposobu na uzyskanie i utrzymanie formy.

Brock Armstrong Get-Fit Guy 27 lipca, 2021 5-minutowy Readepisode #543 Play Pause Słuchaj spotkania z nowym facetem Get-Fit (część 2) Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem na safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox. Szybki i brudny dr Jonathan Su jest wielokrotnie nagradzanym fizjoterapeutą, który współpracował z ponad 10 000 klientów. Jest autorem bestsellerowej książki sześciominutowej fitness w 60+. Podczas swojego oficera w armii amerykańskiej Jonathan był ekspertem ds. Przedsiębiorstwa w zakresie zapobiegania obrażeniom, rehabilitacji i wyników ludzi. Nowy podcast Brocka nazywa się ulepszoną fitness i możesz teraz podsybować.

Jak powiedziałem w zeszłym tygodniu, ten dwuczęściowy odcinek będzie ostatnim czasem, w którym przeczytasz moje słowa i usłyszysz mój głos jako faceta. Ale nie wcześniej, gdy zakończyłem, dając ci pełne wprowadzenie do nowego gospodarza podcastu Get-Fit Guy, dr Jonathan Su.

Zanim zagłębiamy się w drugą połowę mojej rozmowy z Jonathanem, chcę poinformować, że jeśli lubisz i cenię to, co wnoszę do twojego życia fitness, możesz nadal śledzić mnie w moim nowym podcastie nazywany modernizowaną fitness. W tym programie będę nadal udzielać moich przyziemnych porad fitness, a także ekspertów wywiadu w dłuższym formacie. Ponadto jest świetnym programem towarzyszącym, aby zdobyć Fit Guy, więc nie musisz wybierać między mną ani Jonathanem! Poszukaj ulepszonej fitnessu, gdzie kiedykolwiek słuchasz dźwięku.

Nowy facet Get-Fit, dr Jonathan Su

Brock:

Podczas swojego pobytu jako oficer w armii amerykańskiej służyłeś jako temat Ekspert ds. Zapobiegania obrażeniom, rehabilitacji i wyników ludzi. Czy możesz nam powiedzieć więcej o „wydajności człowieka” i o tym, jak to rozwijasz?

Jonathan:

Jasne, więc ludzka wydajność polega na tym, że jest w stanie funkcjonować na twoim potencjale na arenie konkurencja. W armii chodziło o pomoc żołnierzom wygrać na polu bitwy. Dla triathlonisty może to dotyczyć osiągnięcia najlepszego czasu wyścigu. Ale nie musisz być żołnierzem ani sportowcem, aby skorzystać z koncepcji ludzkich, ponieważ są przydatne dla każdego, kto chce się sprawić.

Dla mnie rozwijanie działań ludzkich jest jak pieczenie a ciasto. Podstawowymi składnikami tego ciasta są: ruch, odżywianie, powrót do zdrowia i sposób myślenia. Sztuką jest połączenie tych składników we właściwej ilości we właściwym czasie i podobnie jak każdy piekarnik jest inny, aby Twój czas pieczenia w tej samej temperaturze może być nieco inny, każda osoba jest również inna pod względem genetyki, Typ ciała i doświadczenie ruchowe, więc idealnie byłoby to dostosować program ludzi.

Brock:

Jak pasuje do tego trening „sportowców taktycznych” (i co jest taktycznym sportowcem )?

Jonathan:

„Taktyczni sportowcy” to ludzie o fizycznej i umysłowej zdolności do funkcjonowania na polu bitwy. Odnosi się również do osób takich jak pożar i ratowanie, organy ścigania i inne personel ratunkowy, którzy muszą występować w surowych środowiskach. Trening na ludziach dla sportowców taktycznych jest wyjątkowy i trudny, ponieważ w przeciwieństwie do sportowców w zwykłych sportach, musisz opracować wszystkie elementy sprawności.

Na przykład taktyczny sportowiec musi mieć szybkość i wytrzymałość maratonu biegacza maratonu oraz siła, zwinność i moc wojownika UFC. To dlatego, że musisz przebiec 15 mil podczas noszenia dużego ładunku, a następnie walczyć przez trzy dni z ograniczonym jedzeniem i snem.

Więc typowy tydzień treningowy dla taktycznego sportowca może obejmować trening siłowy, trening HIIT W celu ulepszonej pojemności pracy, biegania odległości z obciążeniem dla wytrzymałości, prędkości i zwinności, podnoszenie mocy oraz, oczywiście, stabilność i mobilność w zakresie zapobiegania obrażeniom.

Brock:

Najczęstsze pytanie, które zadałem mi jako facet z fit, brzmi: „Jaki jest najlepszy sposób, aby się sprawić?” Jak odpowiedziałbyś na to pytanie?

Jonathan:

Podobnie jak ty, pracowałem z ludźmi, którzy chcą się wysadzić po tym, jak byłem siedzący przez jakiś czas, czasem po dziesięcioleciach niewielkich lub nie. Aktywność i to pytanie nieuchronnie pojawia się. Uważam, że największym wyzwaniem dla większości ludzi jest zachowanie zgodności z programem fitness. Dlatego najlepszym sposobem na dopasowanie się jest robienie tego, co lubisz, i utrzymanie krótkiego i prostego, abyś mógł z tym zachować zgodność. Czy wioślarstwo jest lepsze niż rowerze stacjonarne? Czy wolne ciężary są lepsze niż maszyny? Czy bierze się lepiej niż chodzenie? To nie ma znaczenia, jeśli nie jesteś konsekwentny. Najlepszym sposobem na dopasowanie się po długiej przerwie jest robienie tego, co lubisz i utrzymanie krótkiego i prostego. Zawsze możesz dodać więcej elementów do swoich treningów, gdy stanie się to nawykiem.

Kolejnym dużym wyzwaniem, przed którymi stoją ludzie, są obrażenia. Zachęcisz się, aby uzyskać formę, pozostać w formie lub osiągnąć osobistą płytę i łatwo jest zrobić trochę więcej niż twoje ciało jest gotowe, a następnie boom, ból i obrażenia. Kontuzja jest najszybszym sposobem na wykolejenie twoich planów fitness, ponieważ może cię wyrzucić na co najmniej cztery do sześciu tygodni i zwykle kończysz na niższym poziomie sprawności niż na początku. Musisz więc słuchać swojego ciała, być w stanie rozróżnić dobry ból i zły ból, dodać różnorodność treningów, aby nie uzyskać powtarzających się obrażeń użytkowania, mieć odpowiedni czas powrotu do zdrowia i podejmować kroki dziecięce w tworzeniu ćwiczeń Trudne.

Brock:

Jaki będzie następny duży trend w fitness – i – jaki jest ten trend fitness, który chciałbyś po prostu odejść?

Jonathan:

Wierzę, że kolejnym dużym trendem fitness będzie inkluzywna fitness. Włączającą fitness to pomysł, że fitness jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, kształtów, rozmiarów i umiejętności. Fitness może być zastraszający, a nawet przerażający dla ludzi, którzy nie wpadają w tradycyjny stereotyp kogoś, kto jest w fitness. Pomyśl o tym, wejdź do studia Pilates, zajęcia jogi, gdzie kupić manbuilder a nawet zwykłej siłowni i co widzisz? Przeważnie przypominające osoby.

W końcu wykluczamy ogromny segment populacji, który może skorzystać z transformacyjnej mocy ruchu. Aby sprawić, by fitness włączał, musiałby wyglądać inaczej niż teraz. Wyobraź sobie ze mną na chwilę, klasę fitness dla cięższych ludzi, która zastępuje burpey i przysiadów z niższym uderzeniem, które nadal zapewniają intensywny trening. A jeśli ta klasa dotyczyła również bólu pleców, a może nawet coś, z czego wszyscy możemy użyć więcej, na przykład miłość do siebie? Uważam, że fitness może i powinien być lekarstwem dla twojego ciała i umysłu w celowy sposób.

Jeden trend fitness, który chciałbym zniknąć, jest długotrwałe bieganie z ważoną kamizelką. Szybkość obrażeń pleców i kolan, które widziałem podczas pracy z żołnierzami, którzy musieli trenować z ładunkiem, naprawdę mnie zaskoczyło, a to byli ludzie, którzy byli młodzi i naprawdę sprawni. Nie jestem przekonany, że dla większości ludzi profesjonaliści długotrwałego biegania z ważoną kamizelką przewyższają wady, szczególnie jeśli bieganie z obciążeniem nie jest częścią opisu pracy.

Brock:

Czy możesz nam rzucić okiem na to, co obejmiesz w najbliższej przyszłości jako nowy facet get-fit?

Jonathan:

Byłbym szczęśliwy , Brock! Mój pierwszy odcinek przyjrzy się, jak możesz uzyskać największe korzyści zdrowotne z najpopularniejszej formy ćwiczeń na świecie: Walking. Chodzenie jest świetne dla osób w każdym wieku, ale badania pokazują, że 40% ludzi, którzy chodzą jako główna forma ćwiczeń, nie czerpuje pełnych korzyści zdrowotnych. W tym odcinku pokażę ci, co możesz zrobić, aby jak najlepiej wykorzystać chodzenie. Kolejny przyszły odcinek pokaże, jak zapobiec najczęstszej przyczyny bólu kolan przy użyciu trzech prostych ćwiczeń, które możesz wykonać w domu z niewielkim lub żadnym sprzętem. Pracuję również nad odcinkiem, który pokaże ci, jak poprawić swoją mentalną grę ćwiczeń, aby uzyskać lepsze wyniki.

Oficjalne podanie Barbeli

przez ostatnie cztery lata, Dokonałem wszystkich odcinków podcastu Get-Fit Guy, mówiąc, że nazywam się Brock Armstrong i jestem facetem, ale tym razem i idzie, to będę nazywał się Dr. Jonathan Su i ja Get-Fit Guy.

I dzięki temu licytuję pożegnanie.

Wszystkie treści są tutaj tylko do celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Brock Armstrong Get-Fit Guy

Brock Armstrong był gospodarzem podcastu Get-Fit Guy w latach 2017–2021. Jest certyfikowanym liderem fitness grupy AFLCA z wyznaczeniem przenośnego sprzętu sprzętu , Trener NCCP i CAC Triathlon oraz Certified Run Trener. Jest także członkiem Rady Doradców w Primal Health Coach Institute i gościnnym członkiem wydziału Instytutu potencjalnego.

Śledź Facebook LinkedIn Pinterest Subskrybuj do Get-Fit Guy Podcast Spotify Google Stitcher

FDA zatwierdziła nowy lek na odchudzanie. Ale czy pleńność zmieni przypływ przeciwko otyłości?

Autor: Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 14 stycznia 2020 6-minutowy Readepisode #557 Pause Pauza Słuchanie Plenety jest nowym lekiem odchudzającym w mieście-prawda? Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox. Szybka i brudna pleniczność działa, tworząc nieszkodliwy żel, który zajmuje miejsce w żołądku. Niektóre pokarmy mogą działać w ten sam sposób. Ale nie zawsze przestajemy jeść tylko dlatego, że nasze żołądki są pełne. Żywność lub leki wypełniające nasze żołądki mogą pomóc w zarządzaniu wagą, ale jest mało prawdopodobne, aby były kompletnym rozwiązaniem. Słuchacz Diva Divy John niedawno poprosił mnie o rozważenie nowego leku z zatwierdzonym przez FDA Lek o nazwie GELESS100. Lek nie jest jeszcze dostępny dla publiczności, ale prawdopodobnie pojawi się na rynku jako lek tylko na receptę pod marką Plenity.